Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków z siedzibą w Małobądzu

informuje iż w związku występującymi warunkami atmosferycznymi

nastąpiła awaria linii telefonicznej numeru: 32 6424808.

W celu skontaktowania się z biurem GZOŚ prosimy dzwonić pod numer telefonu: 608 024 999

 

Kierownik

Gminnego Zakładu Oczyszczania Ścieków

Bartosz Dąbek


 

Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków z siedzibą w Małobądzu

 

INFORMUJE

 

Odbiorców usług odprowadzania i oczyszczania ścieków na terenie Gminy Bolesław, objętym działalnością GZOŚ, iż w związku z trwającym postępowaniem o zatwierdzenie taryfy cen i stawek opłat na kolejne 3 lata, zgodnie z art. 24g ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, do dnia wejścia w życie nowej taryfy stosuje się taryfę dotychczasową – obecnie obowiązującą. W związku z zaistniałą sytuacją i w świetle tych przepisów oraz art. 24 ust. 6 ww. ustawy Rada Gminy Bolesław uchwałą nr XXVII/273/2021 z dnia 27 maja 2021r. uchwaliła dopłatę do ceny 1 m3 ścieków dla taryfowej grupy odbiorców: gospodarstwa domowe w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Wskutek powyższego ceny i stawki opłat za odprowadzanie i oczyszczanie ścieków pozostają bez zmian do dnia wejścia w życie nowej taryfy.

 

 

Kierownik

Gminnego Zakładu Oczyszczania Ścieków

Bartosz Dąbek


 

Informacja w sprawie organizacji pracy Gminnego Zakładu Oczyszczania Ścieków w Małobądzu 

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem COVID-19 mając na względzie zdrowie obsługiwanych mieszkańców i pracowników Gminnego Zakładu Oczyszczania Ścieków od dnia 9 czerwca 2021r. wprowadza się następujące zasady przyjmowania stron oraz obsługi interesantów:

 

- bezpośrednia obsługa odbywać się będzie przy biurze od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00, kasa czynna będzie w godz. 7.30-14.00 na zasadach określonych w obowiązujących przepisach w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii,

- stosowanie własnych masek ochronnych, zasłaniających usta i nos,

- używanie płynu odkażającego do rąk, udostępnionego przy wejściu do GZOŚ lub rękawiczek i ich dezynfekcję,

- zachowanie bezpiecznej odległości (1,5 m),

- brak podwyższonej temperatury ciała (w przypadku widocznych objawów przeziębienia, wykonanie pomiaru temperatury przez pracownika GZOŚ).

 

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne klientów oraz pracowników GZOŚ w Małobądzu, zwracamy się z prośbą o ograniczenie składanych wniosków i podań do tych najpilniejszych.

Zachęcamy do załatwiania większości spraw, które nie wymagają bezpośredniej wizyty w GZOŚ, drogą telefoniczną lub za pomocą platform elektronicznych.

 

Kontakt z pracownikami GZOŚ w Małobądzu
1. Telefoniczny (32 6424808, 608024872)

2. Za pomocą poczty elektronicznej poprzez wysłanie wiadomości na adres: (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

 

Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Kierownik Gminnego Zakładu Oczyszczania Ścieków w Małobądzu

mgr inż.  Bartosz Dąbek


 

W dniu 04.06.2021r. (piątek)

Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków w Małobądzu będzie nieczynny.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.


W dniu 02.04.2021r. (piątek)

Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków będzie czynny do godziny 13.00.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.